Honor 100 serisi ön siparişe açıldı

Resmi web sitesinde rezervasyon açmasının ardından Honor, Çin’de JD.com e-ticaret platformu üzerinden yakında çıkacak olan Honor 100 serisi için ön sipariş almaya başladı. Listeleme, fiyat gibi ek detayları açığa çıkarmasa da, akıllı telefonun renk seçenekleri hakkında bilgi veriyor. Hem Honor 100 hem de 100 Pro, platformda Ay Gölgesi Beyazı, Monet Moru, Parlak Siyah ve Kelebek Mavisi olmak üzere dört renk seçeneğiyle listeleniyor.

Honor, akıllı telefonun özellikleri konusunda sessizliğini korurken, son sızıntılar, temel modelin yeni Snapdragon 7 Gen 3 çipi ile geleceğini ortaya koyuyor. Buna karşın, Pro modeli, geçen yılın Qualcomm amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 8 Gen 2 tarafından desteklenecek.

Honor 100 serisi ön siparişe açıldı

Güvenilir bir duyumcu olan DCS’ye göre, Honor 100 serisi, göz yorgunluğunu azaltacak 3840Hz PWM karartma özelliğine sahip 1.5K Oasis göz koruyucu ekrana sahip olacak.

Ayrıca, her iki akıllı telefonun da arkada optik görüntü sabitleme (OIS) özellikli 50MP ana kamera sensörüne sahip olacağı söyleniyor. Honor 100 Pro’nun, bir Honor yöneticisinin ima ettiği gibi, SLR seviyesinde fotoğrafçılık deneyimi sunması bekleniyor. Özellikle, her iki modelin de 100W şarjı destekleyeceği belirtiliyor.

Resmi bir lansman tarihi henüz açıklanmamış olsa da, Poco X6 Neo hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi öğrenmeyi bekleyebiliriz. Diğer Poco haberlerine göre, Redmi Note 13 Pro‘nun (Çin modeli) küresel pazarda Poco X6 5G olarak yeniden markalanacağı söyleniyor. Akıllı telefon, BIS sertifikasını takiben IMDA sertifikası aldı, bu da Poco X6 serisinin lansmanının yakın olduğuna işaret ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x